Polskie Towarzystwo Historii Prawa

Zebranie Komisji Nauki PTHP (Łódź 18 maja 2023 r.)

Szanowni Państwo!

W imieniu Prezesa Naszego Towarzystwa prof. Macieja Mikuły oraz reprezentantów goszczącej nas instytucji Prorektora ds. Nauki Uniwersytetu Łódzkiego prof. Łukasza Korporowicza i Prodziekan ds. Nauki Wydziału Prawa i Administracji prof. Doroty Wiśniewskiej mam zaszczyt zaprosić wszystkich Naszych Członków na pierwsze ogólnopolskie zebranie Komisji Nauki PTHP w Łodzi (WPiA UŁ) w czwartek 18 maja 2023 r.

W załączeniu przesyłam program Warsztatu. Warsztatowy charakter wydarzenia wymaga przede wszystkim osobistego uczestnictwa. Dla osób, które nie będą mogły się z nami spotkać, organizatorzy postarają się zapewnić możliwość uczestnictwa online.

Warsztat służyć ma przede wszystkim podniesieniu kwalifikacji historyków prawa w skutecznym aplikowaniu o środki na projekty badawcze. Jest też zarazem pierwszą okazją, aby wspólnie w ramach połączonych sekcji przedstawić i skonfrontować ze sobą dotychczasowe ustalenia.

Uprzejmie prosimy o wiadomość zwrotną nie tylko odnośnie udziału w spotkaniu (poprzez rejestrację pod linkiem https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=7xpEYw7al0O7fvnUcF6WOz16Idu3goBGjvbQ4Bh8bdRUMkFDMUZXTUtJSzlFM1Q0N1ZNUFkwNFowWi4u), ale także niemożności przyjazdu. Ta ostatnia wiadomość ma znaczenie nie tylko dla gospodarza (UŁ), ale i dla bieżącej koordynacji pracy w sekcjach.

Warsztat ma charakter otwarty dlatego niezależnie od inicjatyw, jakie podejmie Uniwersytet Łódzki celem rozpropagowania wydarzenia, zwracam się z prośbą o przesłanie informacji do osób zainteresowanych spoza Towarzystwa.

Z wyrazami szacunku,

Dr hab. Michał Gałędek, prof. UG

wiceprezes Polskiego Towarzystwa Historii Prawa ds. Nauki

Warsztat – program